Flashforge ABS Filament 1.75 mm diameter, 1 kg/spool, Silver
- TootjadFlashforge
- Mudel: 3DP-ABS1.75-01-S
- Saadavus: 1
-
19€
Flashforge ABS Filament 1.75 mm diameter, 1 kg/spool, Silver
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 207 mm |
| Brutokaal | 1.45 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 205 mm |
| Brutolaius (mm) | 80 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus | 1 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0033948 m |
| Netokaal | 1.4 kg |
| Paber/Papp | 40.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Silver |
| Producer product name | ABS Filament |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | 1.75 mm diameter, 1 kg/spool |
| Ühilduvad tooted | For 3D printers |
| WEEE maks | No |
Sildid: flashforge abs filament 175 mm diameter, 1 kgspool, silver, 3dp-abs175-01-s, flashforge, tindid ja toonerid


